Przeczytaj wywiad podróżniczy ze mną

Wiosną tego roku świętowałam osiemnaste urodziny na Maderze, a latem udzielałam wywiadu podróżniczego, odpowiadając na pytania dotyczące mojego pobytu na tej portugalskiej wyspie.


Od początku października możecie go przeczytać na blogu Say Yes To Madeira, który w całości poświęcony jest Maderze. Autorka pisze głównie o wakacjach i ślubach na wyspie. 

Ja natomiast w wywiadzie opowiadam między innymi o egzotycznych owocach, miasteczku Garajau, o tym, jakie atrakcje warto zobaczyć na wyspie, a jakie spokojnie można pominąć, o wakacjach na Maderze w marcu, czy o jedzeniu. 

Jeśli jesteście ciekawi tego, jak smakują "ananaso-banany", czy w ciągu 7 dni na Maderze można doświadczyć czterech pór roku i czemu porcje w restauracjach mogą was zdziwić, zajrzyjcie na sayyestomadeira.com-klik 


Na moim blogu także znajdziecie serię postów o Maderze:

4 komentarze:

• A ty, co o tym myślisz? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu!

• Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, co właśnie przeczytałeś, o coś spytać? Tutaj możesz to zrobić. Chętnie odpowiem na twój komenatrz.

• Komentarze zawierające spam i opierające się przede wszystkim na autoreklamie są usuwane, dlatego zanim skomentujesz wpis, proszę, przeczytaj go.